Kara Kutu – Emin Pazarcı Kitap İncelemesi

Kara Kutu – Emin Pazarcı Kitap İncelemesi

Türk medyasında tam 40 yıl çalışmış hemde Ankara’da temsilci olarak muhabir olarak mutlaka okumak gerekir bir zamanlar Türkiyesi.. dönemin anlı şanlı gazetecilerin ve patronların akçalı işlerini ayak oyunlarını birinci derece yakından şahit olmuş bir gözle okuyacaksınız.

~~~

Kitapta kah eski günlere gidecek, kah eski Türkiye manzaralarına tanık olacaksınız. Yazarımız 40 yıllık gazeteci olduğu için 70’li yıllardan bu yana Türkiye’de ki değişimi gelişimi tüm çıplaklığı ile ortaya seriyor.

~~~

Anlı şanlı siyasetçilerin nasıl kukla olduklarını medya patronlarının hırs ve tutkularının ülke menfaati üstünde tuttuklarına tanık olacaksınız. Kendi rakiplerini yok edip nasıl tekel olunur kendinden başka kimseye yaşama şansı tanımayan elit ve beyaz Türklere tanık olacaksınız.

~~~

İncelememi sonlandırırken kitaptan her hangi bir spoiler vermek istemedim. Bir çırpıda okunacak 40 yıllık bir emeğin özeti aslında. Eski Türkiye meraklılarına..

Tarafından yazılmıştır
M.Salih ASLAN
Tartışmaya katılın

Merhaba! Hoş Geldiniz.

M.Salih ASLAN

Merhaba ben Salih. Okuduklarım, Yazdıklarım, İzlediklerim ve Dinlediklerim için bir blog fikri oluşunca 10 yıl aradan sonra tekrar kişisel web sitemi açmaya karar verdim. Her türlü görüş yorum öneri ve eleştiri için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Dikkat!

Her türlü görüş öneri yorum ve eleştiri için ilgili yazıların altındaki yorum formuna yazabilirsiniz. Fikirleriniz benim için önemli.